Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 20:00 KNHB Top-Hockey Trainingsgroep Veld1
17:00 - 19:00 KNHB Top-Hockey Trainingsgroep veld3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E6-1 Take de Kuijper
Ties Oome
Veld2 - C
17:00 - 18:00 Jongens F6-1 Loes Lambregts
Rens Maas
Veld2 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 Lieke van Leeuwen
Maud Heijmans
veld3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F6-1 Sophie de Haan Veld2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes F6-2 Roos de Haan Veld2 - B
18:00 - 19:00 Meisjes E6-1 Juul Lambregts Veld2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E6-2 Floor Oome Veld2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes E8-2 Fleur de Bree veld3 - CD
19:00 - 21:00 Meisjes A1 Coen van den Hout
David Hansler
veld3
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Sven van der Most Veld2 - AB
20:00 - 21:30 Jongens B1 Kelt Staal Veld1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Harold Adriaansen Veld1 - AB
20:30 - 21:00 Trimhockey Maandag Kim Schaars
Serge de Haan
Veld2 - CD Warming-up
21:00 - 22:00 Trimhockey Maandag Kim Schaars
Serge de Haan
veld3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Fleur de Bree
Myrthe van der Sluijs
veld3
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Elise Lahpor Veld1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes DX Veld2 - AB voorlopig ivm incompleet D team tot winterstop
18:00 - 19:00 Jongens E8-1 Marit Wijnands Veld1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Myrthe van der Sluijs veld3
19:00 - 20:30 Jongens C1 Maurick Hommel Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Marleen Vissers
Nanneke Oome
Veld1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes E8-1 Joyce De Graaf
Nicole Roubos
Veld2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Mels van Boxtel veld3
20:30 - 22:00 Meisjes B2 Serge de Haan Veld1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Trimhockey Woensdag Hockeyschool KCT * Veld1 - AB
17:30 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep veld3
17:30 - 19:00 Jongens D1 Ralph Lahpor
Tigo van Raamsdonk
Veld1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Gijs Schaars Veld1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Hockeywerkt * Veld2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Imme de Kuijper Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 Sportfection * Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Ot Schipper Veld1 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 Hockeywerkt * Veld2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Tim Konings veld3
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Harold Adriaansen Veld1 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 Sportfection * Veld1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Hockeyschool KCT Trainingsgroep Veld1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Myrthe van der Sluijs veld3
17:30 - 18:30 Meisjes E8-2 Margriet van Velthoven
Suzan Arendse
Veld2 - AB
18:00 - 20:00 Meisjes A1 Coen van den Hout
David Hansler
Veld1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E6-1 Maaike Van Dort Veld2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Hockeywerkt * Veld2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Myrthe van der Sluijs veld3
19:00 - 20:30 Jongens C1 Quinten Gerards Veld1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Hockeywerkt * Veld2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Zizi Pols Veld2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Donderdag Veld1 Avond competitie
20:30 - 22:00 Heren 2 veld3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Ralph Lahpor
Tigo van Raamsdonk
Veld1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D2 Gijs Schaars Veld2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens E8-1 Floor Oome Veld1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Elise Lahpor veld3
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Imme de Kuijper Veld2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Marleen Vissers
Nanneke Oome
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 veld3
20:00 - 22:00 Dames 1 Tim Konings Veld1
20:00 - 22:00 Dames Jong 2 Isah Huijbregts
Maikel Heijmans
Veld2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Olivier Oort
Swen Dirven
veld3
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 10:00 Benjamins Hockeyschool KCT * veld3