Terug

Meisjes O14-1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Thessa Boetzkes
Manager Merlijne de Vroe
Coach Willem Verberne
Trainer Kicks & sticks *
Trainer Fleur de Bree
Trainer Luna van de Werken

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DDHC MO14-1 Warande MO14-2 10:00
Push MO14-6 Zwart-Wit MO14-4 16:05

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Warande MO14-2 9 21 6 3 0
2 Push MO14-6 9 17 4 5 0
3 Breda MO14-3 10 16 5 1 4
4 DDHC MO14-1 9 11 3 2 4
5 Prinsenbeek MO14-3 10 9 2 3 5
6 Zwart-Wit MO14-4 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 jun MHC De Warande MO14-2 10:00 thuis - Kiesel veld (veld 1)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Push MO14-6 Warande MO14-2 (1-1)final
Zwart-Wit MO14-4 Prinsenbeek MO14-3 (1-2)final
DDHC MO14-1 Breda MO14-3 (1-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Prinsenbeek MO14-3 DDHC MO14-1 (3-3)final
Warande MO14-2 Zwart-Wit MO14-4 (4-2)final
Breda MO14-3 Push MO14-6 (3-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Prinsenbeek MO14-3 Breda MO14-3 (3-9)final
DDHC MO14-1 Warande MO14-2 (0-3)final
Zwart-Wit MO14-4 Push MO14-6 (0-6)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Warande MO14-2 Prinsenbeek MO14-3 (7-1)final
Zwart-Wit MO14-4 Breda MO14-3 (3-0)final
Push MO14-6 DDHC MO14-1 (1-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Prinsenbeek MO14-3 Push MO14-6 (3-6)final
DDHC MO14-1 Zwart-Wit MO14-4 (4-2)final
Breda MO14-3 Warande MO14-2 (3-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Breda MO14-3 DDHC MO14-1 (2-1)final
Warande MO14-2 Push MO14-6 (3-3)final
Prinsenbeek MO14-3 Zwart-Wit MO14-4 (3-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
DDHC MO14-1 Prinsenbeek MO14-3 (5-2)final
WOENSDAG 8 MEI 2024
Push MO14-6 Breda MO14-3 (4-1)final
VRIJDAG 17 MEI 2024
Warande MO14-2 Zwart-Wit MO14-4 (3-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Push MO14-6 Zwart-Wit MO14-4 (3-0)final
Warande MO14-2 DDHC MO14-1 (0-0)postponed
Breda MO14-3 Prinsenbeek MO14-3 (7-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Breda MO14-3 Zwart-Wit MO14-4 (8-0)final
DDHC MO14-1 Push MO14-6 (1-5)final
Prinsenbeek MO14-3 Warande MO14-2 (2-2)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Push MO14-6 Prinsenbeek MO14-3 (1-1)final
Zwart-Wit MO14-4 DDHC MO14-1 (1-4)final
Warande MO14-2 Breda MO14-3 (2-1)final