Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Fred Adriaanse
Coach Ot Schipper
Aanvoerder Dieuwertje Schipper
Trainer Ot Schipper

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rapide D1 Capelle D1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tempo D1 11 31 10 1 0
2 Rapide D1 10 20 6 2 2
3 Krimpen D1 11 20 6 2 3
4 Feijenoord D1 11 19 6 1 4
5 Teteringen D1 11 17 5 2 4
6 DDHC D1 11 16 5 1 5
7 Souburgh D1 11 15 4 3 4
8 Hoeksche Waard D1 11 15 4 3 4
9 Walcheren D1 11 12 4 0 7
10 Olympia D1 11 11 3 2 6
11 Capelle D1 10 10 3 1 6
12 Goes D1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt MHC Tempo D1 n.n.b thuis
19 mrt HC Capelle D1 n.n.b uit
26 mrt HC Walcheren D1 n.n.b thuis
2 apr MHCT D1 n.n.b uit
16 apr MHC Rapide D1 n.n.b thuis
23 apr M.H.C. Krimpen D1 n.n.b uit
14 mei HC Feijenoord D1 n.n.b uit
21 mei GMHC Goes D1 n.n.b thuis
4 jun Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1 n.n.b uit
11 jun HC De Hoeksche Waard D1 n.n.b thuis
18 jun MHC Olympia D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Tempo D1 DDHC D1 (5-3)final
Teteringen D1 Feijenoord D1 (2-1)final
Capelle D1 Krimpen D1 (3-3)final
Hoeksche Waard D1 Souburgh D1 (3-3)final
Olympia D1 Goes D1 (7-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
DDHC D1 Capelle D1 (3-0)final
Souburgh D1 Olympia D1 (5-4)final
Rapide D1 Teteringen D1 (6-4)final
Krimpen D1 Walcheren D1 (3-2)final
Feijenoord D1 Hoeksche Waard D1 (3-0)final
Goes D1 Tempo D1 (1-7)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Tempo D1 Souburgh D1 (5-2)scheduled
Teteringen D1 Krimpen D1 (5-3)final
Capelle D1 Goes D1 (4-3)scheduled
Olympia D1 Hoeksche Waard D1 (4-3)final
Rapide D1 Feijenoord D1 (6-2)final
Walcheren D1 DDHC D1 (4-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Krimpen D1 Rapide D1 (6-1)final
DDHC D1 Teteringen D1 (1-3)final
Souburgh D1 Capelle D1 (6-1)final
Hoeksche Waard D1 Tempo D1 (1-1)scheduled
Feijenoord D1 Olympia D1 (4-2)final
Goes D1 Walcheren D1 (2-3)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Tempo D1 Olympia D1 (6-2)scheduled
Teteringen D1 Goes D1 (6-1)scheduled
Krimpen D1 Feijenoord D1 (3-1)scheduled
Capelle D1 Hoeksche Waard D1 (1-3)final
Rapide D1 DDHC D1 (3-1)final
Walcheren D1 Souburgh D1 (1-6)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Feijenoord D1 Tempo D1 (1-5)final
DDHC D1 Krimpen D1 (1-2)final
Souburgh D1 Teteringen D1 (3-3)final
Hoeksche Waard D1 Walcheren D1 (2-1)final
Olympia D1 Capelle D1 (3-1)final
Goes D1 Rapide D1 (1-4)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Walcheren D1 Rapide D1 (1-4)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Teteringen D1 Hoeksche Waard D1 (4-2)final
Krimpen D1 Goes D1 (4-1)scheduled
DDHC D1 Feijenoord D1 (3-3)final
Capelle D1 Tempo D1 (0-2)final
Rapide D1 Souburgh D1 (5-1)final
Walcheren D1 Olympia D1 (3-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Goes D1 DDHC D1 (0-2)scheduled
Tempo D1 Walcheren D1 (5-2)final
Feijenoord D1 Capelle D1 (5-3)final
Souburgh D1 Krimpen D1 (4-4)final
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 (3-3)final
Olympia D1 Teteringen D1 (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Teteringen D1 Tempo D1 (1-2)final
Goes D1 Feijenoord D1 (2-4)final
Krimpen D1 Hoeksche Waard D1 (2-3)scheduled
DDHC D1 Souburgh D1 (2-1)final
Rapide D1 Olympia D1 (2-2)final
Walcheren D1 Capelle D1 (0-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Tempo D1 Rapide D1 (1-0)scheduled
Souburgh D1 Goes D1 (6-3)final
Capelle D1 Teteringen D1 (2-1)final
Olympia D1 Krimpen D1 (3-4)final
Hoeksche Waard D1 DDHC D1 (1-3)final
Walcheren D1 Feijenoord D1 (2-5)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Teteringen D1 Walcheren D1 (1-3)final
Goes D1 Hoeksche Waard D1 (3-4)scheduled
Krimpen D1 Tempo D1 (4-7)scheduled
DDHC D1 Olympia D1 (1-0)final
Feijenoord D1 Souburgh D1 (3-0)final