Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Gertjan Loeffen
Aanvoerder Olivier Oort
Trainer Gertjan Loeffen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Culemborg H1 Spijkenisse H1
DDHC H1 Vianen H1
Gilze-Rijen H1 Liberty H1
Goes H1 Tempo '34 H1 14:30
Rapid H1 Walcheren H1
Vlijmen H1 Zevenbergen H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Liberty H1 11 27 9 0 2
2 Tempo '34 H1 11 24 7 3 1
3 Vianen H1 11 23 7 2 2
4 Rapid H1 11 21 7 0 4
5 Goes H1 11 20 6 2 3
6 Culemborg H1 11 18 5 3 3
7 Spijkenisse H1 11 15 5 0 6
8 Gilze-Rijen H1 11 12 3 3 5
9 Zevenbergen H1 11 10 3 1 7
10 Vlijmen H1 11 9 3 0 8
11 DDHC H1 11 8 2 2 7
12 Walcheren H1 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt MHC Vianen H1 n.n.b thuis
15 mrt HC Walcheren H1 n.n.b uit
22 mrt MHC Liberty H1 n.n.b thuis
29 mrt R.G.H.C. Tempo '34 H1 n.n.b uit
5 apr HC Gilze Rijen H1 n.n.b thuis
19 apr G.H.C. RAPID H1 n.n.b uit
10 mei GMHC Goes H1 12:45 uit
17 mei VMHC H1 n.n.b thuis
24 mei CMHC H1 n.n.b uit
7 jun HV Spijkenisse H1 n.n.b thuis
14 jun Hockeyclub Zevenbergen H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Tempo '34 H1 Goes H1 4-4
Zevenbergen H1 Vlijmen H1 2-1
Vianen H1 DDHC H1 2-3
Walcheren H1 Rapid H1 1-2
Liberty H1 Gilze-Rijen H1 7-0
Spijkenisse H1 Culemborg H1 6-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Culemborg H1 Zevenbergen H1 5-3
Vlijmen H1 Vianen H1 3-5
DDHC H1 Walcheren H1 7-4
Rapid H1 Liberty H1 2-3
Gilze-Rijen H1 Tempo '34 H1 2-3
Goes H1 Spijkenisse H1 5-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Tempo '34 H1 Rapid H1 3-1
Liberty H1 DDHC H1 4-2
Walcheren H1 Vlijmen H1 2-3
Zevenbergen H1 Spijkenisse H1 2-3
Vianen H1 Culemborg H1 3-3
Gilze-Rijen H1 Goes H1 4-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Culemborg H1 Walcheren H1 3-2
Spijkenisse H1 Vianen H1 1-3
Goes H1 Zevenbergen H1 4-3
Vlijmen H1 Liberty H1 2-4
DDHC H1 Tempo '34 H1 0-4
Rapid H1 Gilze-Rijen H1 5-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Liberty H1 Culemborg H1 2-1
Walcheren H1 Spijkenisse H1 2-5
Vianen H1 Zevenbergen H1 4-1
Rapid H1 Goes H1 2-3
DINSDAG 8 OKTOBER 2019
Gilze-Rijen H1 DDHC H1 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Goes H1 Vianen H1 2-3
Zevenbergen H1 Walcheren H1 6-1
Spijkenisse H1 Liberty H1 2-3
Culemborg H1 Tempo '34 H1 3-3
DDHC H1 Rapid H1 2-3
Vlijmen H1 Gilze-Rijen H1 3-4
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Tempo '34 H1 Vlijmen H1 2-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Gilze-Rijen H1 Culemborg H1 1-2
Rapid H1 Vlijmen H1 6-1
DDHC H1 Goes H1 1-6
Liberty H1 Zevenbergen H1 7-3
Walcheren H1 Vianen H1 1-5
Tempo '34 H1 Spijkenisse H1 4-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Goes H1 Walcheren H1 0-1
Vlijmen H1 DDHC H1 5-0
Culemborg H1 Rapid H1 3-1
Spijkenisse H1 Gilze-Rijen H1 4-3
Zevenbergen H1 Tempo '34 H1 2-2
Vianen H1 Liberty H1 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Rapid H1 Spijkenisse H1 5-3
Gilze-Rijen H1 Zevenbergen H1 4-2
DDHC H1 Culemborg H1 3-3
Tempo '34 H1 Vianen H1 1-4
Liberty H1 Walcheren H1 5-1
Vlijmen H1 Goes H1 4-6
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Culemborg H1 Vlijmen H1 2-0
Spijkenisse H1 DDHC H1 5-3
Zevenbergen H1 Rapid H1 1-2
Vianen H1 Gilze-Rijen H1 2-2
Walcheren H1 Tempo '34 H1 1-2
Liberty H1 Goes H1 6-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Rapid H1 Vianen H1 6-1
Gilze-Rijen H1 Walcheren H1 4-3
Goes H1 Culemborg H1 5-1
DDHC H1 Zevenbergen H1 1-2
Vlijmen H1 Spijkenisse H1 7-4
Tempo '34 H1 Liberty H1 2-1