Terug

Dames Veteranen

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marigje van Pelt
MVA Stephanie Oome- Daniels

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda DC Push DC 12:30
Den Bosch DC Pelikaan DA 12:15
Etten-Leur DA DDHC DA 10:00
Rapid DB Tempo DA 10:45
Were Di DC Prinsenbeek DA 12:30
Zevenbergen DA Warande DA 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DDHC DA 13 34 11 1 1
2 Zevenbergen DA 12 34 11 1 0
3 Etten-Leur DA 13 31 10 1 2
4 Were Di DC 12 20 6 2 4
5 Push DC 12 18 5 3 4
6 Rapid DB 12 17 5 2 5
7 Tempo DA 12 15 4 3 5
8 Pelikaan DA 12 15 4 3 5
9 Breda DC 13 13 4 1 8
10 Warande DA 13 9 2 3 8
11 Den Bosch DC 12 4 1 1 10
12 Prinsenbeek DA 12 1 0 1 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt HC Etten-Leur DA 10:00 uit
7 apr Were Di Tilburg DC 15:00 uit
14 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch DC n.n.b thuis - Veld 2
5 mei G.H.C. RAPID DB n.n.b uit
12 mei MHC Tempo DA n.n.b thuis - Veld 1
19 mei R.M.H.C. de Pelikaan DA n.n.b uit
26 mei Hockeyclub Prinsenbeek DA n.n.b thuis
2 jun B.H.V. Push DC n.n.b uit
16 jun Hockeyclub Zevenbergen DA n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Rapid DB Den Bosch DC 3-0
Tempo DA Were Di DC 2-3
DDHC DA Zevenbergen DA 2-2
Prinsenbeek DA Etten-Leur DA 0-5
Push DC Warande DA 3-3
Pelikaan DA Breda DC 6-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Breda DC Prinsenbeek DA 7-1
Were Di DC Pelikaan DA 3-0
Den Bosch DC Tempo DA 0-0
Zevenbergen DA Rapid DB 3-0
Warande DA DDHC DA 1-4
Etten-Leur DA Push DC 1-3
WOENSDAG 19 SEPTEMBER 2018
Prinsenbeek DA Were Di DC 0-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Warande DA Zevenbergen DA 0-2
Push DC Breda DC 6-0
Pelikaan DA Den Bosch DC 5-0
Tempo DA Rapid DB 1-1
DDHC DA Etten-Leur DA 0-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Zevenbergen DA Tempo DA 6-0
Were Di DC Push DC 0-2
Breda DC DDHC DA 1-5
Den Bosch DC Prinsenbeek DA 3-1
Etten-Leur DA Warande DA 2-1
Rapid DB Pelikaan DA 3-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Push DC Den Bosch DC 3-1
Pelikaan DA Tempo DA 3-1
Warande DA Breda DC 2-3
Etten-Leur DA Zevenbergen DA 2-7
Prinsenbeek DA Rapid DB 0-5
DDHC DA Were Di DC 6-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Tempo DA Prinsenbeek DA 7-0
Were Di DC Warande DA 4-4
Breda DC Etten-Leur DA 1-8
Zevenbergen DA Pelikaan DA 3-1
Rapid DB Push DC 3-0
Den Bosch DC DDHC DA 1-9
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
DDHC DA Rapid DB 4-1
Push DC Tempo DA 0-0
Prinsenbeek DA Pelikaan DA 2-5
Breda DC Zevenbergen DA 0-7
Etten-Leur DA Were Di DC 5-0
Warande DA Den Bosch DC 4-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Zevenbergen DA Prinsenbeek DA 6-0
Pelikaan DA Push DC 2-2
Tempo DA DDHC DA 0-2
Rapid DB Warande DA 1-0
Den Bosch DC Etten-Leur DA 0-3
Were Di DC Breda DC 4-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Were Di DC Zevenbergen DA 0-2
Etten-Leur DA Rapid DB 1-1
Warande DA Tempo DA 1-2
DDHC DA Pelikaan DA 7-3
Push DC Prinsenbeek DA 8-1
Breda DC Den Bosch DC 4-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Prinsenbeek DA DDHC DA 0-7
Push DC Zevenbergen DA 2-3
Den Bosch DC Were Di DC 3-6
Rapid DB Breda DC 0-2
Pelikaan DA Warande DA 1-1
Tempo DA Etten-Leur DA 2-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
DDHC DA Push DC 6-2
Warande DA Prinsenbeek DA 2-0
Zevenbergen DA Den Bosch DC 6-0
Were Di DC Rapid DB 3-0
Breda DC Tempo DA 0-3
Etten-Leur DA Pelikaan DA 5-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Warande DA Etten-Leur DA 1-5
DONDERDAG 14 MAART 2019
DDHC DA Breda DC 7-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Tempo DA Den Bosch DC 3-0
Push DC Etten-Leur DA 0-7
DDHC DA Warande DA 7-1
Rapid DB Zevenbergen DA 0-2
Pelikaan DA Were Di DC 1-1
Prinsenbeek DA Breda DC 0-0