Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens E6-1 Veld2 Gezamenlijke training door Sportfection
17:30 - 18:30 Jongens E6-2 Veld2 Gezamenlijke training door Sportfection
17:30 - 18:30 Jongens E8-1 Veld2 Gezamenlijke training door Sportfection
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Sven van der Most Veld1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E6-1 Jorja Cornelia Veld1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes E8-1 Veld1 - B
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Veld2 Gezamenlijke training door Sportfection
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Veld2 Gezamenlijke training door Sportfection
18:30 - 19:30 Meisjes D3 Veld2 Gezamenlijke training door Sportfection
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Harold Adriaansen
Sven van der Most
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sven van der Most
Coen van den Hout
Veld1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C1 Veld2 Gezamenlijke training door Sportfection
19:30 - 20:30 Meisjes C2 Veld2 Gezamenlijke training door Sportfection
19:30 - 20:30 Meisjes C3 Veld2 Gezamenlijke training door Sportfection
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandag Bart Muller Veld1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens E6-2 Myrthe van der Sluijs Veld1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes E8-2 Myrthe van der Sluijs
Mara van Dongen
Veld1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Cato Klein Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Myrthe van der Sluijs Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Koen Wulterkens Veld1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Mels van Boxtel Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Koen Wulterkens Veld1
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Koen Wulterkens Veld1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimhockey Woensdag Veld1
15:00 - 16:30 Jongens F6-1 Veld2 - AB Gezamenlijke training door Hockeywerkt
15:00 - 16:30 Meisjes F6-1 Veld2 - AB Gezamenlijke training door Hockeywerkt
15:00 - 16:30 Meisjes F6-2 Veld2 - AB Gezamenlijke training door Hockeywerkt
16:30 - 18:00 Meisjes E6-1 Veld2 - AB Gezamenlijke training door Hockeywerkt
16:30 - 18:00 Meisjes E6-2 Veld2 - AB Gezamenlijke training door Hockeywerkt
16:30 - 18:00 Meisjes E8-1 Veld2 - AB Gezamenlijke training door Hockeywerkt
16:30 - 18:00 Meisjes E8-2 Veld2 - AB Gezamenlijke training door Hockeywerkt
17:30 - 19:00 Jongens D1 Luca Zwager
Alex van Komen
Veld1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Marigje van Pelt
Ronald van Strien
Veld2 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep Veld1 - CD Keeperstraining Blok1
18:00 - 19:00 Jongens E6-1 Jorja Cornelia Veld2 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Veld1 - CD Keeperstraining Blok2
19:00 - 20:30 Jongens A1 Olivier Oort
Swen Dirven
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Felix Gulinck Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 David Hansler Veld2 - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep Veld1 - CD Keeperstraining Blok3
20:30 - 22:30 Heren 1 Gertjan Loeffen Veld1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Zizi Pols
Paulien van der Sluijs
Veld2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Flo Pols
Lotte van de Ven
Veld2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Bram Vermeeren Veld1 - AB
18:30 - 19:30 Jongens E8-1 Veld1 - D
18:30 - 19:30 Meisjes E6-2 Veld1 - C
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Sven van der Most
Harold Adriaansen
Veld2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Bram Vermeeren Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 David Hansler
Coen van den Hout
Veld2 - CD
20:00 - 22:00 Dames Donderdag Veld1 Gereserveerd voor Donderdagavond competitie
20:00 - 22:00 Heren Donderdag Veld1 Gereserveerd voor Donderdagavond competitie
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 Myrthe van der Sluijs Veld2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Bram Vermeeren Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Veld2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Elise Lahpor
Marjolein van Leeuwen
Veld2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Alex van Komen
Luca Zwager
Veld1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Kim Schaars Veld2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Cato Klein Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Swen Dirven
Olivier Oort
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Gijs van Seeters
Derk de Jong
Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Gregory de Boer Veld2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Tim Konings Veld2 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 Gertjan Loeffen Veld1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 10:00 Benjamins Myrthe van der Sluijs Veld1 - CD