Terug
Dit schema loopt van 4-5-2020 t/m 13-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Sportfection * Veld1
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Sportfection * Veld1
18:00 - 19:15 Meisjes A3 Marleen Vissers Veld2 - CD
18:45 - 19:45 Jongens C1 Sportfection * Veld1
18:45 - 19:45 Jongens C2 Sportfection * Veld1
18:45 - 19:45 Jongens D1 Sportfection * Veld1
19:00 - 21:00 Meisjes A1 David Hansler
Coen van den Hout
veld3
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Harold Adriaansen
Sven van der Most
Veld2 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes C1 Sportfection * Veld1
20:00 - 21:00 Meisjes C2 Sportfection * Veld1
20:00 - 21:00 Meisjes C3 Sportfection * Veld1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 17:45 Meisjes E6-2 Imme de Kuijper Veld2
17:00 - 17:45 Meisjes E6-3 Imke de Boer
Robyne van der Most
Veld2
17:00 - 17:45 Meisjes F6-1 Sophie de Haan Veld2
17:00 - 17:45 Meisjes F6-2 Isa ter Wee Veld2
18:00 - 18:45 Jongens E6-1 Loes Lambregts
Maud Heijmans
Veld2
18:00 - 18:45 Jongens F6-1 Pien van de Ven Veld2
18:00 - 18:45 Jongens F6-2 Mix Floor Oome Veld2
18:00 - 18:45 Meisjes E6-1 Juul Lambregts Veld2
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Hockeywerkt * Veld1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens E8-1 Loes Lambregts
Maud Heijmans
Veld2
19:00 - 20:00 Meisjes E8-1 Fleur de Bree Veld2
19:00 - 20:00 Meisjes E8-2 Pien van de Ven Veld2
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Hockeywerkt * Veld1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimhockey Woensdag Jos Geerts Veld1
17:30 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep veld3
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Flo Pols Veld2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Elise Lahpor
Paulien van der Sluijs
Veld1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Zizi Pols Veld1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Lotte van de Ven Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Myrthe van der Sluijs Veld2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Ot Schipper
Derk de Jong
Veld1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Coen van den Hout
David Hansler
Veld1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes E6-2 Susan Arendse Veld1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E8-1 Fleur de Bree
Floor Oome
veld3 - CD
17:45 - 18:45 Jongens E8-1 Sander van Daalen veld3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Mara van Dongen
Myrthe van der Sluijs
Veld1 - AB
18:30 - 19:45 Jongens C1 Hockeywerkt * Veld2 - AB
18:30 - 19:45 Jongens C2 Alex van Komen
Maurick Hommel
Veld2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Marjolein van Leeuwen
Lieve Timmermans
Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Harold Adriaansen veld3
19:30 - 22:00 Meisjes A3 Marleen Vissers Veld1
19:30 - 22:00 Meisjes B3 Marleen Vissers Veld1
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Hockeywerkt * Veld2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens D1 Alex van Komen
Quinten Gerards
veld3
18:00 - 19:00 Jongens E6-1 Susan Van Oostrom Veld2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Flo Pols Veld1 - CD
18:45 - 19:45 Jongens B1 Myrthe van der Sluijs Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Derk de Jong
Ot Schipper
veld3
19:00 - 20:00 Meisjes E8-2 Nicole de Haan Veld2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:45 Benjamins Veld1