Terug
Dit schema loopt van 15-10-2018 t/m 21-10-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Sven van der Most Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Harold Adriaansen
Sven van der Most
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Coen van den Hout
Sven van der Most
Veld1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandag Bart Muller Veld1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Jongens B1 Cato Klein Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Myrthe van der Sluijs Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Koen Wulterkens Veld1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Mels van Boxtel Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Koen Wulterkens Veld1
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Koen Wulterkens Veld1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimhockey Woensdag Veld1
17:30 - 19:00 Jongens D1 Alex van Komen
Luca Zwager
Veld1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Marigje van Pelt
Ronald van Strien
Veld2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Olivier Oort
Swen Dirven
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Felix Gulinck Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 David Hansler Veld2 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Gertjan Loeffen Veld1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Paulien van der Sluijs
Zizi Pols
Veld2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Flo Pols
Lotte van de Ven
Veld2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Bram Vermeeren Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Harold Adriaansen
Sven van der Most
Veld2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Bram Vermeeren Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Coen van den Hout
David Hansler
Veld2 - CD
20:00 - 22:00 Dames Donderdag Veld1 Gereserveerd voor Donderdagavond competitie
20:00 - 22:00 Heren Donderdag Veld1 Gereserveerd voor Donderdagavond competitie
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 Myrthe van der Sluijs Veld2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Bram Vermeeren Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Veld2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Elise Lahpor
Marjolein van Leeuwen
Veld2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Alex van Komen
Luca Zwager
Veld1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Kim Schaars Veld2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Cato Klein Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Olivier Oort
Swen Dirven
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Derk de Jong
Gijs van Seeters
Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Gregory de Boer Veld2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Tim Konings Veld2 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 Gertjan Loeffen Veld1